Novinky

Strom splnených prianí

23.11.2021

Projekt Strom splnených prianí funguje na Slovensku už od roku 2004. Do projektu sa pred niekoľkými rokmi zapojila aj naša firma Poradca podnikateľa v spolupráci s nadáciou Rozum a Cit. Hlavnou myšlienkou tejto akcie je splniť vianočné želania detí z náhradných/pestúnskych rodín, o ktoré sa stará naša nadácia Rozum a Cit. Tieto darčeky sú často jediným darčekom, ktorý dieťa dostane, pretože zväčša ide o sociálne slabšie alebo viacpočetné rodiny.

Do akcie Strom splnených prianí sa zapojíme aj tento rok. Je to akcia, ktorá má pozitívny ohlas nielen medzi zamestnancami, ale aj ľuďmi, ktorí pravidelne navštevujú PP Centrum. Počas minulých rokov boli v priebehu niekoľkých hodín všetky vianočné priania zo stromčeka zvesené (dokonca chýbali :-) ). Bola to obrovská radosť splniť detičkám ich priania. Dokonca sa k hlavným prianiam pribalil ešte nejaký ten darček navyše. Len tak pre radosť.

Preto je úplne prirodzené, že ideme do toho znova. Tento rok začíname 23. novembra. Ráno inštalujeme živý stromček, na ktorý zavesíme detské želania na červených kartičkách. Všetky darčeky budú osobne roznesené dobrovoľníkmi nadácie Rozum a Cit.

Akcia sa nepodarí bez dobrých ľudí s veľkým srdcom – prosíme vás, pridajte sa a pomôžte, veríme, že to urobí radosť nielen im, ale aj vám, že ste urobili skutočne dobrú vec. Cieľom je ukázať, že stále sú tu ľudia, ktorí im chcú urobiť radosť a záleží im na nich.

Viac o projekte sa dozviete na stránke https://stromsplnenychpriani.sk