Novinky

Navštívte nové dizajnové SOHO1 Wellness

20.11.2018

V priestoroch PP Centra vyrástol nádherný wellness, do ktorého Vás srdečne pozývame. Vstúpte do zóny oddychu a hrejivej regenerácie svojho tela a duše. Uvoľnite sa, doprajte si osviežujúce procedúry a nechajte sa hýčkať. 
 
Radi sa saunujete alebo plánujete s touto aktivitou začať? Navštívte SOHO1 wellness v Žiline. Moderné dizajnové wellness s originál fínskymi saunami stvorené na pohodu a relax. Doprajte si blahodárne účinky BIO sauny, absolvujte saunovanie v tradičnej fínskej saune, osviežte sa v ochladzovacom bazéniku, doprajte si skvelú masáž alebo si zarezervujte privátny kúpeľ vo vírivej vani pre 2 osoby.
 
Na čo sa môžete tešiť?
 
  • Originálne fínske sauny – tradičná severská relaxácia blahodarne ovplyvňuje regeneračné a relaxačné účinky, dlhodobo posilňuje imunitu.
  • BIO sauna – posilňuje imunitný systém a obranyschopnosť, zlepšuje pohyblivosť pohybového systému, odbúrava stres a pôsobí upokojujúco. Prostredie BIO sauny má blahodarný účinok na deti, ktoré chceme na saunovanie postupne privyknúť.
  • Ochladzovací bazén – podporuje prekrvenie pokožky a dôležité impulzy na priebeh látkovej výmeny v tele.
  • Privátny vírivý kúpeľ – oddych a regenerácia v hydromasážnom kúpeli s bylinnou, vonnou alebo aromatickou olejovou prísadou podľa vlastného výberu. 
  • Masáže a peeling celého tela – klasická masáž, relaxačná alebo zameraná na problémové partie. Peeling celého tela pred saunou alebo po saune himalájskou soľou a olivovým olejom.
  • Relaxačné odpočinkové priestory – dokonalý relax medzi jednotlivými fázami saunovania a po jeho skončení s polohovateľnými kreslami a občerstvením. 
Doprajte si chvíle oddychu pre svoje telo a dušu. 
 
Tešíme sa na Vás každý deň od 12:00 – 22:00 hod.
 
Viac informácií nájdete na www.soho1wellness.sk