Novinky

Pozvánka: PLES BASKETBALISTOV opäť v Žiline

Naša spoločnosť dlhodobo podporuje zmysluplné projekty a akcie. Jednou z nich je aj viac ako 20-ročná podpora športu, konkrétne mládežníckeho basketbalu v Žiline. Dušou celého projektu je sám majiteľ firmy, pán Juraj Málik, ktorého basketbal aktívne sprevádza už desaťročia.

„Basketbal ma formoval a vychoval. Aj teraz vyrastajú chlapci, ako som bol kedysi ja a chcel som im dať tú možnosť zažiť to, čo som zažíval ja. Preto sme pred 12 rokmi s priateľmi založili mládežnícky basketbalový oddiel Viktória. Pre mňa je podstatné, že títo chlapci majú iný život, že sa naučia športovým návykom, zmyslu pre fair-play, prekonávať prekážky. Je dôležité dávať príležitosť talentom, lebo aj tým robíme Žilinu lepšou.“

Pred dvoma rokmi sa spoločne s bývalými spoluhráčmi začali zháňať financie a priestory a vznikol tak žilinský extraligový tím. V októbri 2017 sa tak po mnohých rokoch do Žiliny vrátil extraligový mužský basketbal.

Aktuálne je náš majiteľ prezidentom úspešného klubu PP & TV Raj a spoločnosť Poradca podnikateľa je hrdým sponzorom.

 

Príďte sa dozvedieť viac, spoznajte sa s celým tímom basketbalových nadšencov a fanúšikov – prijmite pozvanie na Basketbalový ples, ktorý organizujeme už vo februári.

Dátum: 22. február 2019

Miesto: Hotel Slovakia v Žiline

 

O hudbu sa postará DJ WIZO, hudobným hosťom je Tomáš Bezdeda.

Vstupenky si môžete kúpiť priamo v Hoteli Slovakia na recepcii
alebo na telefónnom čísle: +421 41 5124 111, +421 911 696 003,
alebo emailom: recepcia@hotelslovakia.sk.


Nech žije basketbal v Žiline!