Prepájame teóriu s praxou

Spoločnosť Poradca podnikateľa je žilinská firma s 27-ročnou históriou a viac ako 100 zamestnancami. Poskytuje v printovej aj online podobe odborné informácie a systémy z oblastí daní a účtovníctva, miezd a personalistiky, práva, legislatívy a ekonomiky.

 

Tvoríme najlepšie riešenia – Vzdelávame – Dávame šťastie


Majiteľ firmy, pán Juraj Málik, je vizionár a pôvodným povolaním učiteľ, preto spoločnosť podporuje vzdelávanie rôznymi formami a dlhodobo – a to nielen pre zamestnancov a svojich zákazníkov, ale chce prispieť aj k zlepšeniu vzdelávania pre študentov na stredných a vysokých školách. V posledných 5 rokoch tak vznikol program  „PP Poradca pre školy“, v rámci ktorého firma prostredníctvom svojich odborných online systémov a periodík pomáha dostať do škôl viac praxe, reálneho podnikateľského života i manažérskych skúseností.


PP Poradca pre školy je projekt prepájania teórie s praxou a je určený hlavne pre stredné školy so zameraním na ekonomiku, obchod, manažment, podnikanie.
V praxi to znamená, že škola môže za veľmi výhodných podmienok získať pre výučbové účely prístup k odborným online systémom DaňovéCentrum.sk a MzdovéCentrum.sk a využívať všetky ich služby a funkcie, odborné články či videoškolenia priamo na vyučovacích hodinách. Študenti sa môžu naučiť pracovať s týmito odbornými online systémami v konkrétnych praktických situáciách, čím si zvýšia svoju kvalifikáciu a šancu na uplatnenie v zamestnaní.


V prípade, že škola prejaví záujem a spĺňa podmienky, radi ju zapojíme do programu. Pedagógovia dostanú bezplatné zaškolenie v spoločnosti PP a priebežne sa môžu na firmu obracať so svojimi otázkami, ktoré počas roka vzniknú. Študenti majú aj možnosť exkurzie do PP Centra alebo stretnutia s majiteľom firmy na obľúbenom vystúpení   v rámci 36 + 1 Tour Začnite už!


Tešíme sa, že PP Poradca pre školy je živý program a veríme, že slovenským školám a študentom prinesie viac prepojenia s reálnym životom práce a firiem, skvalitnenie výučby a zlepšenie uplatnenia študentov na trhu práce.


Viac sa o programe PP Poradca pre školy môžete dozvedieť priamo v zapojených školách alebo v spoločnosti Poradca podnikateľa.


www.pp.sk     email: marketing@pp.sk   tel.: +421 41 70 53 222 

 

 

O firme

Fotogaléria
Na stiahnutie
Obchodné podmienky
Podmienky spracúvania osobných údajov

Produkty

Daňové centrum
Mzdové centrum
Právne centrum
Verejná správa
Profivzdelávanie
Zisk manažment

Kontakt

Poradca podnikateľa
Martina Rázusa 23/A
01001 Žilina, SLOVAKIA

Tel.: +421 41 70 53 222

Napíšte nám


PP Klub

Súťaže

Služby

Kariéra

Poradca podnikateľa, spol. s r.o. © 1991-2017, Všetky práva vyhradené