Prepájame teóriu s praxou

Poradca podnikateľa je žilinská firma s viac ako 27-ročnou históriou a viac ako 100 zamestnancami. Poskytuje v printovej aj online podobe odborné informácie z oblastí daní a účtovníctva, miezd a personalistiky, práva, legislatívy a ekonomiky.

A keďže PP má nevšedného majiteľa, pôvodným povolaním učiteľa, firma podporuje vzdelávanie nielen zamestnancov, ale organizuje aj rôzne odborné školenia a konferencie a má blízko aj k študentom stredných a vysokých škôl. V posledných 5 rokoch tak vznikol program „PP Poradca pre školy“, v rámci ktorého firma pomáha dostať do škôl viac praxe, reálneho podnikateľského života i manažérskych skúseností.

PP Poradca pre školy je projekt prepájania teórie s praxou a je určený hlavne stredným školám so zameraním na ekonomiku, obchod, marketing, podnikanie.

V praxi to znamená, že škola môže za veľmi výhodných podmienok získať na výučbové účely ročný prístup na odborné systémy DaňovéCentrum.sk a MzdovéCentrum.sk a využívať všetky ich služby a funkcie, odborné články či videoškolenia priamo na vyučovacích hodinách a naučiť tak študentov pracovať s týmito odbornými online systémami, čo sa im určite zíde po skončení školy a zvýšia si tak svoju kvalifikáciu a šancu na uplatnenie v zamestnaní.

V meste Žilina bola pre tento školský rok vybraná Obchodná akadémia sv. Tomáša Akvinského, pretože pán riaditeľ i pedagógovia prejavili záujem reálne s Daňovým aj Mzdovým centrom pracovať počas celého roka. Absolvovali zaškolenie v PP a priebežne sa môžu na firmu obracať so svojimi otázkami, ktoré počas roka vzniknú. V druhom polroku budú mať študenti aj možnosť exkurzie do PP Centra a zoznámiť sa osobne s odbornými poradcami, prácou v call centre či spoznať fungovanie firmy zvnútra.

Tešíme sa, že PP Poradca pre školy je živý program a veríme, že škole aj študentom prinesie viac prepojenia s reálnym životom práce a firiem, skvalitnenie výučby a zlepšenie uplatnenia študentov na trhu práce.

 

Viac sa o programe PP Poradca pre školy môžete dozvedieť priamo v škole http://www.oata.sk/ alebo vo firme Poradca podnikateľa www.pp.sk.

 

 

O firme

Fotogaléria
Na stiahnutie
Obchodné podmienky

Produkty

Daňové centrum
Mzdové centrum
Právne centrum
Verejná správa
Profivzdelávanie
Zisk manažment

Kontakt

Poradca podnikateľa
Martina Rázusa 23/A
01001 Žilina, SLOVAKIA

Tel.: +421 41 70 53 222

Napíšte nám


PP Klub

Súťaže

Služby

Kariéra

Poradca podnikateľa, spol. s r.o. © 1991-2017, Všetky práva vyhradené