Podcast PP

Počúvajte nás

Hosť v štúdiu: Príbeh EPI - ekonomické a právne informácie, 1. časť

7.7.2020

Odborný systém ekonomických a právnych informácií EPI má za sebou viac ako 15 rokov úspešnej praxe. Čo je vlastne EPI, ako vzniklo a vyvíjalo sa a pre koho je táto online služba užitočná – sú to len právnici a ekonómovia?

O zaujímavých začiatkoch, keď internet nebol vôbec bežný a právnici si novely zákona „prelepovali“ aktuálnymi výstrižkami zo Zbierky zákonov, porozpráva Jiří Nosek, obchodný partner PP, ktorý žije s EPI už 15 rokov.

Viete, že len samotná Zbierka zákonov SR sa „nalievala“ do systému dva roky? Viete, že v EPI sa dajú ku každému paragrafu a odseku priradiť súvisiace príklady z praxe, judikatúra alebo všetky novelizácie? Systém je živý, každoročne sa vyvíja, dopĺňa, denne aktualizuje a disponuje mnohými zaujímavými funkciami, napríklad porovnanie všetkých časových verzií, citácia, prelinkovanie na súvisiace právne predpisy alebo zdieľanie a exporty. Vypočujte si zaujímavé rozprávanie, ktoré je pre podcast PP pripravené exkluzívne – dozviete sa veci priamo z našej „EPI kuchyne“. Ak vás EPI zaujalo, môžete si dohodnúť osobnú prezentáciu a bezplatné testovanie systému: www.modernipravnici.sk alebo www.epi.sk

A samozrejme, počúvajte nás aj ďalej – onedlho prinesieme 2.časť.

PODCAST SI MÔŽETE VYPOČUŤ TU: