Podcast PP

Počúvajte nás

Hosť v štúdiu: Aktuálne zmeny v e-commerce - kto na trhu víťazí a čo robiť pre úspech eshopu?

27.5.2020

Prinášame špeciálnu epizódu z oblasti e-commerce, audiozáznam z webinára projektu Upterdam, kde sa p. Jakub Jarabica, CEO Blueweb rozpráva s p. Michalom Králom, riaditeľom Pricemanie. Ako zmenila e-commerce trh na Slovensku koronakríza, komu sa darí a komu nie? Aké sú praktické problémy, ktoré teraz e-shoperi musia riešiť? Konkrétne príklady zo Slovenska i Čiech.

“Projekt Upterdam prináša na Slovesko spoločnosť Poradca podnikateľa už druhý rok. Upterdam je prvé e-commerce mesto a tento rok máme niekoľko inovácií. Na to, aby si sa stal jednotkou v e-commerce biznise jedna konferencia nestačí. Pripravili sme pravidelné online webináre, ktorých cieľom je online networking, vzdelávanie a poradenstvo zo sveta e-commerce. Tešiť sa môžeš na rôzne témy a zaujímavých hostí každé dva týždne. Potrebné info nájdeš na našom webe www.upterdam.sk alebo na našich sociálnych sieťach.”

Kompletný videozáznam webinára nájdete tu https://www.upterdam.sk/regionalne-stretnutia.

Sledujte Upterdam – pravidelné webináre a príspevky zo sveta e-commerce budú pribúdať každý mesiac. Vždy so zaujímavými hosťami z branže, s možnosťou klásť otázky. Projekt vyvrcholí na jeseň – netradičnou konferenciu Upterdam v Bratislave.

PODCAST SI MÔŽETE VYPOČUŤ TU: