Podcast PP

Počúvajte nás

Hosť v štúdiu: Ako správne zabezpečiť budovu

7.1.2021

Ste manažér organizácie, obce alebo ste majiteľ domu, budovy? Potom je dnešná epizóda pre vás a dozviete sa ako si zabezpečiť svoj majetok. V prvom rade je treba si položiť na misky váh tieto veci: čo chránim, čo by mi spôsobila strata či poškodenie objektu, ako náročné sú opatrenia, zavedením ktorých ochránim majetok čo najefektívnejšie.

Skrátka je treba namiešať správny kokteil ochranných opatrení – hovoríme o tzv. objektovej bezpečnosti. Podcast vás zrozumiteľnou formou oboznámi aj s úskaliami, ktorým môžete pri jednotlivých voľbách čeliť, či je lepšie osloviť odborníkov alebo riešiť svojpomocne. Ako si poradiť, keď financie hneď nestačia na všetko – čím začať.

Celým postupom vás krok za krokom prevedie prof. Ing. Tomáš Loveček, PhD., prodekan pre vedu a výskum Fakulty bezpečnostného inžinierstva Žilinskej univerzity.

Bonus pre poslucháčov nášho podcastu: otvárame odborný článok z nášho portálu Bezpečnosť v praxi, ktorý hovorí o posudzovaní rizík pri ochrane objektov. Príjemné čítanie.

Sme Poradca podnikateľa – 30 rokov s vami.

PODCAST SI MÔŽETE VYPOČUŤ TU: