Novinky

Strom splnených prianí 2018, prvýkrát aj v našom PP Centre

Projekt Strom splnených prianí funguje na Slovensku už od roku 2004. Po prvýkrát sa zapojila do projektu aj naša firma Poradca podnikateľa v spolupráci s nadáciou Rozum a Cit. Hlavnou myšlienkou tejto akcie je splniť vianočné želania detí z náhradných/pestúnskych rodín, o ktoré sa stará naša nadácia Rozum a Cit. Tieto darčeky sú často jediným darčekom, ktorý dieťa dostane, pretože zväčša ide o sociálne slabšie alebo viacpočetné rodiny.

Veríme, že dobrí ľudia stále existujú a že sa zapojíte aj vy.

Od dnešného dňa sa nachádza stromček v našom PP centre, kde je zavesených 50 prianí. Priania sú napísané na kartičkách, ktoré si prečítate a rozhodnete sa, či darček zakúpite alebo nie. Ak sa rozhodnete, že chcete dané želanie splniť, tak sa zapíšte do zoznamu, ktorý je umiestnený na recepcii a prosíme priniesť zakúpený darček najneskôr 14. decembra v darčekovej taške. K zakúpenému darčeku môžete pripísať osobný odkaz dieťaťu – na kartičku zo stromčeka, ktorú prineste spolu s darčekom.

Darčeky sa budú po celú dobu odovzdávať na recepcii PP Centra, kde si ich následne každý deň prevezmú pracovníci z nadácie Rozum a Cit. Všetky zakúpené darčeky budú osobne roznesené dobrovoľníkmi z nadácie Rozum a Cit.
Akcia sa nepodarí bez dobrých ľudí s veľkým srdcom – prosíme vás, pridajte sa a pomôžte, veríme, že to urobí radosť nielen im, ale aj vám, že ste urobili skutočne dobrú vec. Cieľom je ukázať, že stále sú tu ľudia, ktorí im chcú urobiť radosť a záleží im na nich.

Viac o projekte sa dozviete na stránke www.strompriani.sk