Novinky

23.11.2021

Aj tento sme sa zapojili do akcie, ktorej cieľom je splniť vianočné želania detí z náhradných/pestúnskych rodín, o ktoré sa stará naša nadácia/združenie Rozum a Cit.

 

16.11.2021

Publikácia obsahuje výber 60 súdnych rozhodnutí zameraných na výsluch obvineného, ale tiež na súvisiace práva obvineného vo všeobecnosti ako subjektu trestného konania, a tiež na práva obvineného pri jeho výsluchu i pri vykonávaní iných dôkazov, ako napr. pri výsluchu svedkov alebo iných dôkazov.

 

2.11.2021

Ak potrebujete získať včas všetky informácie o zmenách v oblasti daní, účtovníctva a miezd pre rok 2022, jednodňová regionálna konferencia je pre vás tým pravým miestom. Pod tohtoročnou paľbou našich ostrieľaných odborníkov bude rozšírenie inštitútu ručenia za daň, nové povinnosti pre platiteľov DPH voči Finančnému riaditeľstvu SR, CFC pravidlá pre fyzické osoby od roku 2022, elektronizácia účtovníctva či zmeny v oblasti sociálnej ekonomiky a Zákonníka práce.

 

29.10.2021

Publikácia zahŕňa výber 55 súdnych rozhodnutí zahŕňa relevantné, systematicky usporiadané tematické okruhy týkajúce sa svedka a jeho výsluchu v trestnom konaní. Ide napríklad o povinnosť mlčanlivosti, právo svedka odoprieť výpoveď, zákaz výsluchu svedka, zákonnosť a kontradiktórnosť výsluchu svedka vrátane ústavno-právnych štandardov kontradiktórnosti výsluchu svedka.

 

19.10.2021

V dňoch 11. – 12. 11. 2021 vás pozývame na IV. ročník EPI konferencie, ktorá vám tradične prináša to najdôležitejšie z problematiky GDPR. Podujatie sa koná pod záštitou Úradu na ochranu osobných údajov SR a jeho ústrednou témou bude nový zákon o elektronických komunikáciách. Jeho dosah na prax a dotknuté subjekty vám osobne v Hoteli Château Belá***** alebo prostredníctvom livestreamu predstavia tí najpovolanejší – samotní tvorcovia zákona a ďalší fundovaní odborníci.

 

5.10.2021

Rok 2021 priniesol so sebou (r)evolúciu vo svete verejného obstarávania. Reagujeme na tieto novinky a preto vás v dňoch 25. – 26. 11. 2021 pozývame na III. ročník EPI konferencie, ktorý vám prinesie unikátny prienik pohľadov na tieto zmeny od všetkých dotknutých subjektov. Nepremeškajte príležitosť nahliadnuť do videnia tvorcov zmien, pohľadu samosprávy a v neposlednom rade riadiacich orgánov...

 

15.6.2021

Vypočujte si zaujímavý podcast s Jurajom Málikom, spoluzakladateľom a súčasným majiteľom firmy Poradca podnikateľa. V podcaste LEVOSPHERE - MARKETING V PRAXI porozprával aj o tom, ako je možné vybudovať stabilnú a prosperujúcu značku na našom trhu, ktorá funguje desaťročia.

 

4.6.2021

Nie všetky bestsellery 90. rokov prežili nástup digitálnych technológií. „Úzetká“ sú však stálicou v našej ponuke už viac ako 20 rokov.

Úplné znenia zákonov – jeden z najstarších a najobľúbenejších produktov Poradcu podnikateľa – vydávame už viac ako 23 rokov.  

 

9.2.2021

Pozrite si krátky sumár nového obsahu, ktorý sa stal súčasťou Daňového a Mzdového centra počas uplynulého roka.

25.1.2021

Spolu v roku 2020 do obsahu EPI Právnych systémov pribudlo viac ako 57 150 dokumentov. Pozrite si krátky sumár nového obsahu, ktorý sa stal súčasťou EPI Právnych systémov počas uplynulého roka.

 

22.12.2020

Prečítajte si rozhovor s majiteľom firmy Poradca podnikateľa Jurajom Málikom, ktorý vyšiel exkluzívne pre magazín Forbes.

14.12.2020

Veríme, že z absolventov škôl zapojených do nášho projektu sa stanú šikovní profesionáli, žiadaní experti a časom možno aj naši aktívni spolupracovníci. Tešíme sa na prvého autora/lektora/konzultanta, ktorý vzíde z tejto skupinky mladých talentov.

 

25.11.2020

Daňová a Mzdová pohotovosť - služba, ktorú využívajú tisíce našich predplatiteľov a záujem o túto službu každoročne stúpa. Koľko odpovedí sme za 10 mesiacov poskytli? Čo sa klienti najviac pýtajú? Ktorá forma je najobľúbenejšia?

 

24.8.2020

EPI Docs je interaktívny online nástroj, ktorý rýchlo a jednoducho umožní užívateľovi vytvoriť konkrétny právny dokument (zmluvy, podania, návrhy, vyhlásenia a pod.). Stačí vyplniť údaje a dokument je o pár sekúnd pripravený na stiahnutie alebo vytlačenie.

9.4.2020

Naša spoločnosť oslavuje v tomto roku 30.výročie vzniku. Okrem iných noviniek vám prinášame aj Podcast PP, ktorý sa zameriava na horúce aktuality z oblastí daní a miezd a prináša odborníkov v kresle pre hosťa k najdôležitejším témam.  Vypočujte si jeho prvé epizódy.

21.11.2018

Nadáciu a Občianske združenie Rozum a Cit založili v roku 1997 manželia Juraj a Jaroslava Málikovci. Pán Mgr. Juraj Málik je majiteľom firmy Poradca podnikateľa a Nadácia Rozum a Cit sídli v budove firmy – PP Centrum v Žiline. Zároveň v Prahe sídli sesterská organizácia: Nadační fond a Zapsaný spolek Rozum a Cit.

20.11.2018

V priestoroch PP Centra vyrástol nádherný wellness, do ktorého Vás srdečne pozývame. Vstúpte do zóny oddychu a hrejivej regenerácie svojho tela a duše. Uvoľnite sa, doprajte si osviežujúce procedúry a nechajte sa hýčkať.