Novinky

19.10.2021

V dňoch 11. – 12. 11. 2021 vás pozývame na IV. ročník EPI konferencie, ktorá vám tradične prináša to najdôležitejšie z problematiky GDPR. Podujatie sa koná pod záštitou Úradu na ochranu osobných údajov SR a jeho ústrednou témou bude nový zákon o elektronických komunikáciách. Jeho dosah na prax a dotknuté subjekty vám osobne v Hoteli Grand Jasná**** alebo prostredníctvom livestreamu predstavia tí najpovolanejší – samotní tvorcovia zákona a ďalší fundovaní odborníci.

 

11.10.2021

Vydavateľský a vzdelávací dom Poradca podnikateľa vás pozýva na 3. ročník konferencie DNA Lídra 2021, ktorá sa uskutoční 27. októbra v Radošinskom naivnom divadle v Bratislave. 9 rečníkov. Významné osobnosti, krst knihy majiteľa spoločnosti Poradca podnikateľa s exkluzívnym hosťom Darou Rolins.

 

5.10.2021

Rok 2021 priniesol so sebou (r)evolúciu vo svete verejného obstarávania. Reagujeme na tieto novinky a preto vás v dňoch 25. – 26. 11. 2021 pozývame na III. ročník EPI konferencie, ktorý vám prinesie unikátny prienik pohľadov na tieto zmeny od všetkých dotknutých subjektov. Nepremeškajte príležitosť nahliadnuť do videnia tvorcov zmien, pohľadu samosprávy a v neposlednom rade riadiacich orgánov...

 

2.9.2021

Obsahuje výber 225 rozhodnutí Najvyššieho súdu SR, Ústavného súdu SR, krajských súdov aj súvisiacich rozhodnutí českých súdov, ktoré sa týkajú úpravy trov súdneho konania. Obsahuje judikáty využiteľné k všetkým trom procesným kódexom – CSP, CMP a SSP.

 

21.7.2021

Ambíciou tejto publikácie je napomôcť pri posudzovaní rôznych situácií riešených v praxi v súvislosti s aplikovaním zákona o dani z pridanej hodnoty. Základné princípy uplatňovania DPH sú jednotné v rámci Európskej únie a sú upravené smernicou o DPH.

 

25.6.2021

Nadobúdanie vlastníckeho práva k nehnuteľnostiam zapísaným v katastri nehnuteľností od nevlastníka je špecifickým problémom právnej praxe, ako aj právnej doktríny. Súdna prax však doposiaľ nie je v prípade nadobudnutia vlastníckeho práva od nevlastníka zjednotená, čoho dôkazom je obsah tejto štúdie. Kniha obsahuje aj 23 rozhodnutí Ústavného súdu SR a Najvyššieho súdu SR.

15.6.2021

Vypočujte si zaujímavý podcast s Jurajom Málikom, spoluzakladateľom a súčasným majiteľom firmy Poradca podnikateľa. V podcaste LEVOSPHERE - MARKETING V PRAXI porozprával aj o tom, ako je možné vybudovať stabilnú a prosperujúcu značku na našom trhu, ktorá funguje desaťročia.

 

4.6.2021

Nie všetky bestsellery 90. rokov prežili nástup digitálnych technológií. „Úzetká“ sú však stálicou v našej ponuke už viac ako 20 rokov.

Úplné znenia zákonov – jeden z najstarších a najobľúbenejších produktov Poradcu podnikateľa – vydávame už viac ako 23 rokov.  

 

9.2.2021

Pozrite si krátky sumár nového obsahu, ktorý sa stal súčasťou Daňového a Mzdového centra počas uplynulého roka.

25.1.2021

Spolu v roku 2020 do obsahu EPI Právnych systémov pribudlo viac ako 57 150 dokumentov. Pozrite si krátky sumár nového obsahu, ktorý sa stal súčasťou EPI Právnych systémov počas uplynulého roka.

 

22.12.2020

Prečítajte si rozhovor s majiteľom firmy Poradca podnikateľa Jurajom Málikom, ktorý vyšiel exkluzívne pre magazín Forbes.

14.12.2020

Veríme, že z absolventov škôl zapojených do nášho projektu sa stanú šikovní profesionáli, žiadaní experti a časom možno aj naši aktívni spolupracovníci. Tešíme sa na prvého autora/lektora/konzultanta, ktorý vzíde z tejto skupinky mladých talentov.

 

25.11.2020

Daňová a Mzdová pohotovosť - služba, ktorú využívajú tisíce našich predplatiteľov a záujem o túto službu každoročne stúpa. Koľko odpovedí sme za 10 mesiacov poskytli? Čo sa klienti najviac pýtajú? Ktorá forma je najobľúbenejšia?

 

24.8.2020

EPI Docs je interaktívny online nástroj, ktorý rýchlo a jednoducho umožní užívateľovi vytvoriť konkrétny právny dokument (zmluvy, podania, návrhy, vyhlásenia a pod.). Stačí vyplniť údaje a dokument je o pár sekúnd pripravený na stiahnutie alebo vytlačenie.

9.4.2020

Naša spoločnosť oslavuje v tomto roku 30.výročie vzniku. Okrem iných noviniek vám prinášame aj Podcast PP, ktorý sa zameriava na horúce aktuality z oblastí daní a miezd a prináša odborníkov v kresle pre hosťa k najdôležitejším témam.  Vypočujte si jeho prvé epizódy.

21.11.2018

Nadáciu a Občianske združenie Rozum a Cit založili v roku 1997 manželia Juraj a Jaroslava Málikovci. Pán Mgr. Juraj Málik je majiteľom firmy Poradca podnikateľa a Nadácia Rozum a Cit sídli v budove firmy – PP Centrum v Žiline. Zároveň v Prahe sídli sesterská organizácia: Nadační fond a Zapsaný spolek Rozum a Cit.

20.11.2018

V priestoroch PP Centra vyrástol nádherný wellness, do ktorého Vás srdečne pozývame. Vstúpte do zóny oddychu a hrejivej regenerácie svojho tela a duše. Uvoľnite sa, doprajte si osviežujúce procedúry a nechajte sa hýčkať.