Novinky

Aj tento rok sa zapojíme do akcie Strom splnených prianí, ktorej cieľom je splniť vianočné želania detí z náhradných/pestúnskych rodín, o ktoré sa stará naša nadácia/združenie Rozum a Cit. Tieto darčeky sú často jediným darčekom, ktorý dieťa dostane, pretože zväčša ide o sociálne slabšie alebo viacpočetné rodiny.

Účtovníci a majitelia firiem pozor! Príďte si vychutnať predvianočnú atmosféru do Vysokých Tatier, kde vás zohraná trojica lektorov Mihál, Ozimý a Ugróczy pripraví na bezproblémové ukončenie aktuálneho účtovného obdobia a zmeny pre rok 2020.

Už v druhej polovici novembra organizujeme I. ročník EPI konferencie od spoločnosti Poradca podnikateľa, kde budeme spoločne prostredníctvom praktických znalostí a rád hľadať riešenia aktuálnych problémov v oblasti pracovného práva na Slovensku.

Manažérsky diár obsahuje inšpiratívne myšlienky a princíp „ruky“, za ktorým stojí Juraj Málik, majiteľ firmy, podnikateľ, športovec, vizionár, autor motivačných kníh. Využijete ho od 1. 10. 2019 do 31. 1. 2021.

Predstavujeme vám nový odborný portál od spoločnosti Poradca podnikateľa – Bezpečnosť v praxi. Portál je unikátna pomôcka, ktorá komplexne rieši bezpečnostný  manažment vo firmách. Šetrí váš čas a peniaze za vysoké pokuty a penále, ktoré hrozia za nesplnenie legislatívnych povinností.

Ambíciou komentára je poskytnúť nezávislý pohľad na výkladové a aplikačné problémy, praktickú stránku požiadaviek Zákona vrátane vysvetlenia všeobecného významu bezpečnostných opatrení a procesných povinností, ktoré vyplývajú povinným osobám v zmysle Zákona, predovšetkým však prevádzkovateľom základných služieb a poskytovateľom digitálnych služieb.

Vydavateľstvo Eurokódex prichádza na trh s novou edičnou radou, ktorá bude venovaná jednotlivým oblastiam práva. Ako prvotina z tejto edičnej rady vyšla publikácia Vzory a povinná dokumentácia zamestnávateľa.

Koncom roka 2018 NR SR prijala dve novely zákona č. 311/2001 Z. z. (Zákonník práce). Obidve nadobudli účinnosť 1. januára 2019. Aktuálny Zákonník práce s komentárom si môžete objednať v našom e-shope!

Dostať viac praxe do slovenských škôl – to je hlavný zámer programu firmy Poradca podnikateľa, ktorý prebieha už niekoľko rokov.

Nadáciu a Občianske združenie Rozum a Cit založili v roku 1997 manželia Juraj a Jaroslava Málikovci. Pán Mgr. Juraj Málik je majiteľom firmy Poradca podnikateľa a Nadácia Rozum a Cit sídli v budove firmy – PP Centrum v Žiline. Zároveň v Prahe sídli sesterská organizácia: Nadační fond a Zapsaný spolek Rozum a Cit.

V priestoroch PP Centra vyrástol nádherný wellness, do ktorého Vás srdečne pozývame. Vstúpte do zóny oddychu a hrejivej regenerácie svojho tela a duše. Uvoľnite sa, doprajte si osviežujúce procedúry a nechajte sa hýčkať.