Novinky

Vydavateľský a vzdelávací dom Poradca Podnikateľa vás pozýva na IV. ročník prestížnej odbornej EPI konferencie, ktorá ponúka unikátny prierez aktuálne najdiskutovanejšími témami konkurzného práva.

Vydavateľský a vzdelávací dom Poradca podnikateľa už na jar tohto roku usporadúva I. ročník prestížnej konferencie zameranej na kybernetickú bezpečnosť. Ako prednášajúcich sme oslovili tých najlepších odborníkov na Slovensku a v Česku, aby sme vám zabezpečili maximum užitočných vedomostí o danej problematike. 

Dostať viac praxe do slovenských škôl – to je hlavný zámer programu firmy Poradca podnikateľa, ktorý prebieha už niekoľko rokov.

Pozývame vás na ďalšiu zo svojich prestížnych odborných konferencií zameranú na prehľad najnovších trendov vo verejnom obstarávaní. Dvojdňové podujatie je pre vás skvelou príležitosťou, ako načerpať praktické vedomosti od odborníkov z príslušných úradov a ďalších profesionálov.

Nadáciu a Občianske združenie Rozum a Cit založili v roku 1997 manželia Juraj a Jaroslava Málikovci. Pán Mgr. Juraj Málik je majiteľom firmy Poradca podnikateľa a Nadácia Rozum a Cit sídli v budove firmy – PP Centrum v Žiline. Zároveň v Prahe sídli sesterská organizácia: Nadační fond a Zapsaný spolek Rozum a Cit.

V priestoroch PP Centra vyrástol nádherný wellness, do ktorého Vás srdečne pozývame. Vstúpte do zóny oddychu a hrejivej regenerácie svojho tela a duše. Uvoľnite sa, doprajte si osviežujúce procedúry a nechajte sa hýčkať.