Novinky

Pozývame vás na ďalšiu zo svojich prestížnych odborných konferencií zameranú na prehľad najnovších trendov vo verejnom obstarávaní. Dvojdňové podujatie je pre vás skvelou príležitosťou, ako načerpať praktické vedomosti od odborníkov z príslušných úradov a ďalších profesionálov.

Aj počas studených zimných dní sme pre vás pripravili súťaž. Stačí ak odpoviete na 5 jednoduchých otázok a budete zaradení do zlosovania o množstvo skvelých cien.

Projekt Strom splnených prianí funguje na Slovensku už od roku 2004. Po prvýkrát sa zapojila do projektu aj naša firma Poradca podnikateľa v spolupráci s nadáciou Rozum a Cit. Hlavnou myšlienkou tejto akcie je splniť vianočné želania detí z náhradných/pestúnskych rodín.

Tento rok je prevratný. Viete, v čom? Naši zákazníci používajú manažérsky diár, v ktorom uplatňujú systém Ruky – ťaháku na osobný rast, šťastie a úspech. Ten je známy vďaka svojmu autorovi, majiteľovi spoločnosti Poradca podnikateľa Jurajovi Málikovi.

Už v decembri sa uskutoční jedna z našich najnavštevovanejších konferencií určená pre mzdárov, personalistov, účtovníkov, autorov SW, ekonómov alebo majiteľov firiem. Príďte si aj tento rok vypočuť tri dni plné praktického programu, ktorý vás zaručene pripraví na ukončenie roka 2018.

Nadáciu a Občianske združenie Rozum a Cit založili v roku 1997 manželia Juraj a Jaroslava Málikovci. Pán Mgr. Juraj Málik je majiteľom firmy Poradca podnikateľa a Nadácia Rozum a Cit sídli v budove firmy – PP Centrum v Žiline. Zároveň v Prahe sídli sesterská organizácia: Nadační fond a Zapsaný spolek Rozum a Cit.

V priestoroch PP Centra vyrástol nádherný wellness, do ktorého Vás srdečne pozývame. Vstúpte do zóny oddychu a hrejivej regenerácie svojho tela a duše. Uvoľnite sa, doprajte si osviežujúce procedúry a nechajte sa hýčkať.

PP Poradca pre školy je projekt prepájania teórie s praxou a je určený hlavne pre stredné školy so zameraním na ekonomiku, obchod, manažment, podnikanie. V praxi to znamená, že škola môže za veľmi výhodných podmienok získať pre výučbové účely prístup k odborným online systémom Danovecentrum.sk a Mzdovecentrum.sk.