Prichádza elegancia vo vašom time-manažmente

Tento rok je prevratný. Viete, v čom? Naši zákazníci používajú manažérsky diár, v ktorom uplatňujú systém Ruky – ťaháku na osobný rast, šťastie a úspech. Ten je známy vďaka svojmu autorovi, majiteľovi spoločnosti Poradca podnikateľa Jurajovi Málikovi. Koncom roka 2017 naši zákazníci objednávali prelomový diár, v ktorom si činnosti rozdelili podľa originálneho systému.

Každý produkt sa snažíme vylepšovať,  preto sme efektívne pracovali aj na vylepšení manažérskeho diára a prinášame vám pre rok 2019 ELEGANCIU vo vašom time-manažmente. Nový diár prináša nové možnosti. Prináša jedinečnosť v sledovaní a uplatňovaní manažérskych cieľov, originálny systém Ruky, na ktorom je postavený základ diára. 

Plynulý prechod do roku 2019 bude vašou výhodou v time-manažmente, pretože tento diár môžete začať používať hneď, ako príde k vám na stôl. Diár ponúka rozšírenie až do roku 2020.

Správny manažér musí mať správny systém na sledovanie priorít a plnenie osobnej či pracovnej vízie. Ten ponúka manažérsky diár 2019.

Objednať manažérsky diár 

O firme

Fotogaléria
Na stiahnutie
Obchodné podmienky
Podmienky spracúvania osobných údajov

Produkty

Daňové centrum
Mzdové centrum
Právne centrum
Verejná správa
Profivzdelávanie
Zisk manažment

Kontakt

Poradca podnikateľa
Martina Rázusa 23/A
01001 Žilina, SLOVAKIA

Tel.: +421 41 70 53 222

Napíšte nám


PP Klub

Súťaže

Služby

Kariéra

Poradca podnikateľa, spol. s r.o. © 1991-2017, Všetky práva vyhradené