eCommerce Conference 2018 sa blíži

eCommerce, teda nakupovanie a predávanie výrobkov alebo služieb cez elektronické systémy, je v posledných rokoch trendom. Skutočný boom v tejto oblasti je ešte stále pred nami. Nepremeškajte príležitosť dozvedieť sa o ňom viac, aby ste vaše skúsenosti mohli zúročiť priamo v praxi.
 
Pre rozvoj e-biznisu má naša krajina čoraz väčší potenciál. Rôzne internetové štatistiky tvrdia, že do konca roka 2018 slovenský online trh porastie o ďalších 16 %, čím môže prekonať aj konkurenciu zo zahraničia. Podľa predbežných prognóz progresívny vývoj smerujúci k online predaju má skutočne pozitívny vplyv najmä pre e-shopy. Otázkou však je, ako online obchody dokážu tento potenciál využiť vo svoj prospech. Všetko o trendoch, inováciách a budúcnosti v e-commerce i o možnostiach naštartovania vlastného biznisu v danej oblasti sa dozviete na druhom ročníku konferencie eCommerce Conference.
 
Konferencia sa bude konať  12. – 13. 4. 2018 v hoteli SENEC, v lokalite Slnečné jazerá – Sever v Senci. Môžete sa tešiť na jedinečný hlavný program a odborné workshopy so skvelými rečníkmi zo spoločností, ktoré sú lídrami nielen na slovenskom trhu. Predstavia sa vám napríklad lídri z firiem Websupport, Citadelo, Zásielkovňa, Expandeco, Comsulting, Alza, Zoot, Notino, Slevomat, takisto si vypočujete aj prednášku vlogera Mateja Sajfu Cifru. Nebude chýbať nevšedný sprievodný program, ktorý okrem chill-out zóny bude zahŕňať večerný program, kde sa vám po náročnom dni postaráme o chvíle oddychu a zábavy.
 
Zakúpením vstupenky získate: 

Zaujala vás naša konferencia? Pozrite si celý program konferencie. Alebo si priamo rezervujte miesta


Ešte váhate? Pozrite si videopozvánky:

    

 

 

O firme

Fotogaléria
Na stiahnutie
Obchodné podmienky

Produkty

Daňové centrum
Mzdové centrum
Právne centrum
Verejná správa
Profivzdelávanie
Zisk manažment

Kontakt

Poradca podnikateľa
Martina Rázusa 23/A
01001 Žilina, SLOVAKIA

Tel.: +421 41 70 53 222

Napíšte nám


PP Klub

Súťaže

Služby

Kariéra

Poradca podnikateľa, spol. s r.o. © 1991-2017, Všetky práva vyhradené