Daňová sezóna začína

... na čo sa pripraviť

Podnikatelia, firmy, blíži sa koniec roka,  pripravte sa už teraz a vyhnite sa koncoročnému stresu s dokladmi, faktúrami, optimalizáciou nákladov a naháňaním seba aj svojej účtovníčky.
Viete, s akými zmenami musíte počítať pri tohtoročnom podaní daňového priznania? Viete, na čo všetko sa musíte pripraviť?  
Pozrite si prehľad hlavných tém, ktoré budeme spolu riešiť v najbližších mesiacoch  pri daňovej a mzdovej uzávierke: 
 
Čo nás čaká v decembri 2017:
A, samozrejme, obľúbená téma daňová optimalizácia – čiže legálny spôsob zníženia daňovej povinnosti a využitie všetkých opatrení a predpisov v rámci platnej legislatívy, vďaka ktorým si môžete znížiť základ dane, daň a následne aj vaše odvody.  Aj týmto témam sa budeme podrobne venovať do konca roka, články, príklady z praxe, videopríklady, online rozhovory, notifikácie zmien... – to všetko nájdete na našich webových stránkach Danovecentrum.sk alebo Mzdovecentrum.sk.
 
Čo nás čaká v januári:
 
A na čo nezabudnúť vo februári 2018?
 
Je toho veľa, na čo nezabudnúť a čo zvládnuť – pomôžeme vám.
 
Vyberte si správne a využite už teraz služby Daňového a Mzdového centra, nechajte sa príjemne prekvapiť a zjednodušte si prácu aj život.
 
Sledujeme všetky legislatívne zmeny za vás, spracúvame ich do praktickej podoby článkov, príkladov a prehľadov. Natáčame videoškolenia k aktuálnym témam. A podobne ako v predchádzajúcich rokoch, máme pre vás každý týždeň legislatívne novinky a zmeny z oblastí daní, účtovníctva, miezd i personalistiky, ktoré budete potrebovať riešiť do konca roka. Všetko prakticky, prehľadne, na jednom mieste a dostupné okamžite.
 
Potrebujete sa poradiť aj ku konkrétnej otázke? Je tu daňová a mzdová pohotovosť – denne odborníci odpovedajú na vaše otázky.  Chcete byť v obraze?  Je tu Daňová a Mzdová TV – desiatky videoškolení s odborníkmi z praxe ku každej dôležitej legislatívnej zmene.  
 
Daňové centrum a Mzdové centrum sú odborné online systémy, kde máte všetky aktuálne legislatívne novinky na jednom mieste a dostupné okamžite. 
 
Najlepšie online riešenie na Slovensku pre dane a účtovníctvo, mzdy a personalistiku vám prináša množstvo výhod a funkcií, napríklad:
 
Vyskúšajte na 7 dní zdarma  s plným prístupom a všetkými výhodami, zaškolíme vás telefonicky a budete pripravení, či už vy sami alebo vaša účtovníčka.
 

O firme

Fotogaléria
Na stiahnutie
Obchodné podmienky

Produkty

Daňové centrum
Mzdové centrum
Právne centrum
Verejná správa
Profivzdelávanie
Zisk manažment

Kontakt

Poradca podnikateľa
Martina Rázusa 23/A
01001 Žilina, SLOVAKIA

Tel.: +421 41 70 53 222

Napíšte nám


PP Klub

Súťaže

Služby

Kariéra

Poradca podnikateľa, spol. s r.o. © 1991-2017, Všetky práva vyhradené